ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
Zažádejte si nezávazně o půjčku.

Půjčky pro nezaměstnané

půjčky pro nezaměstnanéPůjčky pro nezaměstnané mají ve své rozsáhlé nabídce zařazeny nebankovní finanční společnosti. Neboť jde o produkty s dostatečnou flexibilitou, které v mnoha vypjatých životních situacích pomohou široké skupině lidí. Tento typ krátkodobé půjčky je primárně určen potenciálním klientům, kteří jsou bez práce. Požádat o něj zajisté mohou i lidé v důchodovém věku, ženy na mateřské dovolené a studující. Tyto zmíněné osoby se řadí do kategorie ekonomicky neaktivního obyvatelstvo, které má omezený přístup k běžným bankovním instrumentům, přičemž se musí každodenně potýkat s nedostatkem finančních prostředků.

Obchodní podmínky v rámci půjčky pro nezaměstnané se mohou razantním způsobem lišit a to společnost od společnosti. Zákon jasně říká, že tyto nebankovní společnosti mohou poskytnut půjčky pouze osobám starší 18 let s trvalým pobytem v ČR. U těchto nebankovních krátkodobých úvěrů není nutné dokládat potvrzení o výši příjmu, dokument týkající se ručení nemovitosti nebo movitého majetku. Vzácností není ani směnka či jméno ručitele. Hodlá-li někdo uzavřít smlouvu o půjčce pro nezaměstnané, měl by se důkladně obeznámit s aktuální úrokovou mírou a sankcemi v případě nezaplacení splátek. Dále by jej mělo zajímat, jak společnost postupuje při nesplacení pohledávek.

Obstarání půjčky pro nezaměstnané bývá absolutně rychlé a velmi jednoduché. Potenciální žadatel na počátku vyplní kraťoučký online formulář, na základě kterého se daná finanční instituce rozhodne, jak bude následně postupovat. Nižší peněžní obnosy jsou klientovi poskytnuty prakticky do 24 hodin po uznání žádosti, zatímco u vyšších finančních částek to bývá zhruba až několik dnů. Žadatel také může vybranou společnost také telefonicky kontaktovat na uvedeném telefonním čísle. Jenže tato služba bývá zpoplatněna. Po tomto telefonátu, je informován o vyřízení žádosti. Poté se sejde s obchodním zástupcem, který mu přiveze k němu domů jak smlouvu k podepsání, tak i požadovanou peněžní hotovost.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychleonlinepujckybezregistru.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93