ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
Zažádejte si nezávazně o půjčku.

Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osobNemůžete-li si bankovní půjčku dovolit ze standardního důvodu, jako je kupříkladu nesplacení splátky v minulosti, nedostatečný příjem či oficiální záznam v registru. Poté vám nezbývá než se obrátit na nebankovní sektor, který nabízí množství alternativ, mezi něž se řadí i půjčky od soukromých osob. Tyto finanční produkty si získaly svou popularitu na trhu a to díky benevolentnějšímu přístupu nebankovních společností a soukromých investorů. Taktéž se vyznačují nejnižší administrativou a maximálním rychlím vyřízením. Navíc nemusejí se zde předkládat dokumenty jako výše měsíčních příjmů, doklad o ručení či ručiteli.

V rámci půjčky od soukromých osob se v žádném případě nenahlíží do Centrálního bankovního či nebankovního registru, což spousta rizikových klientů určitě přivítat. Jistě tato výhoda je vykoupena vyšší úrokovou sazbou, která se běžně pohybuje v řádech desítek procent. Mimoto je zde stanoven speciální poplatek, který se předepisuje neplatícím osobám. Často tato pokuta může činit stovky až tisíce korun. Samozřejmě tento typ půjčky nevyžaduje uvedení informace týkající se účelnosti půjčky.

Půjčky od soukromých osob se dají podle potřeby velmi rychle upravit, například splátku je možné odložit, zvýšit či snížit. Zkrátka splátkový kalendář si určuje sám potenciální klient dle svých finančních možností. Také může splatit řádně svůj dluh a následně si u daného investora opět půjčit sumu peněz. Jde o flexibilní produkt, o který mohou požádat jak ekonomicky aktivní osoby, tak i nezaměstnání, důchodci, studenti, matky na mateřské dovolené či ženy pečující o děti. Ti všichni jmenování občas potřebují pomoci v tíživé finanční situaci. Dnes k tomu mohou využít online žádosti anebo klasického telefonu. Pakliže se rozhodnou pro první variantu, vyhledají si na internetu správného investora, kterého prostřednictvím online formuláře osloví. Následně proběhne osobní schůzka, na které se projednávají obchodní podmínky, podepisuje smlouva a předávají peníze.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychleonlinepujckybezregistru.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93