ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU DO 50000 KČ ONLINE ŽÁDOST O PŮJČKU OD 50000 KČ
Zažádejte si nezávazně o půjčku.

Půjčka od lichváře

půjčka od lichvářePůjčka od lichváře je jednou z možností, jak si rychle a snadno půjčit potřebný finanční obnos. Když bankovní domy žadateli nejsou ochotni půjčit ani korunu. Důvodů může být hned několik, k nimž patří záznam v bankovním registru, nedostatečné příjmy, několik půjček poskytnutých v minulosti, které nejsou ještě doplaceny. Například v registru se člověk může objevit znenadání, může zato dřívější opomenutá nezaplacená splátka, leasing či nájem. Proto mnoho lidí se raději poohlíží po nebankovních produktech, u nichž tato formalita odpadá.

S tímto druhem půjčky, jako je půjčka od lichváře, přichází mnozí finanční investoři, kteří chtějí zhodnotit svoje volné peněžní prostředky. Hodně v tomto obchodě riskují, neboť se zaměřují právě na problémové klienty, kteří mají problémy se splácením. Ti nemusí dostát svých závazků, takže vynaložené peníze už poskytovatelé nikdy neuvidí. Proto jsou zde nastaveny tvrdší obchodní podmínky, které na jednu stranu usnadní potenciálnímu klientovi získat půjčku od lichváře. Ale na druhou stranu může díky tomu člověk nadobro ztratit střechu nad hlavou.

Půjčku od lichváře zejména využívají lidé bez pravidelných příjmů a další skupiny obyvatel, kteří jsou hodně zoufalí. Je bezpodmínečné nutné, aby si tito lidé dali velký pozor. Neboť v tomto sektoru existuje příliš mnoho vychytralých lidí, kteří se neštítí podvádět. Například chtějí po klientovi, aby zaplatit předem poplatek. Poté s ním přestanou komunikovat. Ve výsledku žadatel nedostane půjčku a ještě musel vynaložit pár tisíc korun ze svého rodinného rozpočtu. Proto nejeden klient by měl dbát na maximální opatrnost, která je zde na místě. Právě půjčka od lichváře má vysoký úrok v podobě roční procentní sazby nákladů (RPSN), vedle toho lze nalézt i pokutu za nezapohlcení splátky v řádném termínu. Nicméně tento typ půjčky je možné použít na cokoliv.


Fatal error: Call to undefined method WP_Error::get_items() in /mnt/data/accounts/n/newerabiz1/data/www/rychleonlinepujckybezregistru.cz/wp-content/plugins/ranky_widget.php on line 93